Maaturg.ee tegemistest.

Meil oli au esitleda täna Tartus SA Erametsakeskuse poolt metsaühistute liikmetele korraldatud teabepäeval oksjoniportaali Maaturg.ee. Pärastlõuna oli töine ja huvitav. Kuulasime ka Metsaoksjon.ee ettekannet. Mõistsime, et kuigi ajame justkui ühte rida, siis erineme väga paljude aspektide ning põhimõtete poolest teineteisest.:) 

Kuna tegime oma tegemistest ja toimetamistest väikese kokkuvõtte, siis jagame seda ka Teiega, armsad lugejad.

Oleme tegutsenud siis pea kolm aastat. Sellest aktiivset tegutsemist on tänaseks juba poolteist aastat. Selle aja jooksul on meie portaalis toimunud üle 220 enampakkumise, millest pea 50% on õnnestunuid. Üle 100 kinnistu või raieõiguse on leidnud uue omaniku tänu Maaturg.ee-le. Seda kõike valdavalt 1,5 aasta jooksul. Eelmisel aastal oli õnnestunud oksjonite kogukäive üle 1 miljoni euro ja pea 200 000 lisaeurot saadi hinnalisa tänu enampakkumistele. Müüdud vara hind tõusis eelmisel aastal keskmiselt 19%. Meie andmebaasis on üle 500 kliendi, kes saavad meilt regulaarselt infokirju ja postitusi.

Siinkohal on paslik vabandada kõigi nende ees, kes on saanud meilt postitusi ja ei soovi neid enam oma postkastist leida. Meie postituste lõpus on alati link, kuhu klikates saab loobuda edasistest infokirjadest. Kui see mingil põhjusel ei õnnestu, siis palun kirjutage meile. Ja veelkord meie vabandused! Siiralt!

Miks me siis seda kõike teeme?

Maaturg.ee missiooniks on olla abiks ning toeks metsa- ja põllumaa omanikele nende tehingutes õiglase ja hetkel turu parima hinna saamisel.

Kuidas?

Esiteks läbi oksjonikeskkonna, mis tagab hetke parima turuhinna. Seda tänu ostuhuviliste andmebaasi suurusele ja internetioksjonite turvalisusele – ostuhuvilistel on kokkulepete sõlmimine praktiliselt võimatu.

Tänaseks on lisandunud veel üks roll – Läbi Maaturg.ee Blogi info, teadmiste ja kogemuste jagamine, mis aitavad eraomanikul teha paremaid ja kasulikumaid otsuseid. Ja selle rolli osakaal on järjest kasvav.:)

Siinkohal tahangi kutsuda kõiki kaastööle. Kui kellelgi on infot ja teadmisi, mis väärivad jagamist, siis palun kirjutage neist mirko@maaturg.ee või urme@maaturg.ee. Oleme tänulikud ja avaldame need kindlasti Maaturg.ee blogis.

Tahan peatuda veel meie tugevustel:

•Pikaajalised kogemused internetioksjonite korraldamisel – teeme koostöö haamer.net meeskonnaga;

•Paindlikkus – alatine valmisolek muutusteks;

•Pühendumine – oleme jätkuvalt valmis panustama aega, energiat ja ressursse;

•Usaldusväärsus – kasutame oma ala ekspertide nõu;

•Erapooletus – hoiame nii müügi- kui ostukliente;

•Kasutajasõbralikkus – tahame hoida lihtsat ja loogilist joont;

•Avatus – kogu oksjoni info on kõigile nähtav ilma registreerimiseta;

•Operatiivsus – oleme alati kättesaadavad ja reageerime kiirelt;

•Olemasolev Ostjatebaas – Maaturg.ee-d teatakse ja kasutatakse. Ja oleme selle üle uhked ning tänulikud! Aitäh!

Usume, et ajame õiget asja. Tahame hoida lihtsat ning arusaadavat joont. Me ei muretse ette kõige pärast, mis juhtuda võib, aga tegeleme alati asjade ja olukordadega, mis vajavad tegelemist. Kogu selle kolme aasta jooksul on meil vaid kaks juhtumit, kus on tekkinud probleeme ostjaga. Ja ka need on omal moel lahenenud. Üks meie eeldustest on see, et portaali kasutajad tegutsevad hea tahte kohaselt. Nii nagu on ka meie kavatsused isetud ja hoolivad.

Ja selliselt me plaanime ka jätkata!

Loodetavasti koos Teiega!

Oleme tänulikud kõigile endistele ja ka uutele klientidele!

Päikest!

Ikka Teie Maaturg

Urme Raadik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s