Meil on rõõm.:)

Veidi aega tagasi toimus ühe kinnistu notariaalne müügitehing, mis oli eelnevalt leidnud ostaja meie oksjonikeskkonnas. Osalesin tehingul, sest alati on võimalik tellida meilt teenus kuni lõpuni – notaris müügini. 

Peale tehingut ütles ostja, et hea on, et Maaturg olemas on, sest vastasel juhul müüks mõni mitte eriti teadlik omanik oma kinnistu või kasvava metsa raieõiguse väga odavalt esimesele pakkujale, kes võib vahel kasutada inimese teadmatust. See oli väga armas ja siiras ütlemine ja erilise rõhu andis see, et ütlejaks oli ostja. Ostajale on ju alati kasulik osta võimalikult odavalt!:) 

Meil on siiras rõõm, et oleme saanud olla abiks paljudele ostjatele ja müüjatele. Kogu selle kolme aasta vältel, millal oleme omi tegemisi ja toimetusi ajanud. Loonud keskkonda, teinud muudatusi, kohandanud, uuendanud……. Ikka selleks, et nii müüjatel kui ka ostjatel oleks parem ja mugavam. Tänaseks on meil olemas rida püsikliente, kes kasutavad regulaarselt meie keskkonda oma vara müügiks. Ja loomulikult ostukliendid, kes on öelnud, et neil on väga mugav saada kogu informatsioon ühest kanalist.  

Kõik see kinnitab meile, et ajame õiget asja. Ja see teeb meile rõõmu!

Täname Teid kõiki usalduse eest!

Uute kohtumisteni ja ikka Päikest!

Teie Maaturg.

Urme Raadik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s